NAŠIM PRVŇÁČKŮM SE PODAŘILO ZÍSKAT PUTOVNÍ POHÁR KOLOBĚŽKOVÝCH ZÁVODŮ

Ve čtvrtek se nejmladší žáčci zúčastnili tradičních koloběžkových závodů v Dětmarovicích. V hodinách tělesné výchovy se za pomoci velkých spolužáků pečlivě připravovali na zvládnutí dovedností potřebných při jízdě na koloběžce. Úsilí a odhodlání bylo odměněno hned několika umístěními prvňáčků na medailových pozicích a celkovým vítězstvím naší doubravské školy. K velké radosti si tak kromě sladkých odměn odvezli zpět do školy putovní pohár a novou koloběžku.
Všem prvňáčkům moc blahopřejeme!
Velké poděkování patří starším kamarádům za pomoc při trénování, panu Kučerovi, doubravskému hasiči, za zajištění odvozu dětí na závody a zpět do školy, ale také samotným prvňáčkům, kteří naši školu skvěle reprezentovali.

Kterým závodníkům se dařilo nejvíce?
V kategorii děvčat 1. místo získala Izabel Vašíčková, 2. místo Johanka Branná.
V kategorii chlapců se na 2.místě umístil Albert Mann a 3.místo obsadil Vojtěch Čempel.
Romana Moskalová