Radostné pečení

Žáci první, druhé a třetí třídy se zapojili do pečení moučníků na koncert J. Zmožka, který se konal v Národním domě v Doubravě. Děti pod vedením třídních učitelek napekly hraběnčiny řezy a jablečné záviny, které rozvoněly celou školu. Protože byly rozděleny do menších pracovních skupinek, které se postupně prostřídaly, měly kromě pečení i výtvarné činnosti. Při pečení se nejen skvěle bavily, ale zároveň si uvědomily, jak je důležité při něm spolupracovat, pomáhat si a že i oni mohou přispět svým dílem k tak krásné akci. Byla to skvělá příležitost, jak dětem ukázat, že i práce v kuchyni může být opravdu zábava. Sladké dobroty pak přispěly k příjemné atmosféře celého koncertu a pochutnali si na nich jak účinkující, tak hosté.
Lenka Strýčková, Dáša Murycová, Romana Moskalová