Slovo ředitele

Vážení rodiče, milí žáci, příznivci naší školy!

Včerejší den byl startovním výstřelem do nového školního roku a přesto, že to nebude trasa přímá a jednoduchá, věřím, že ji nakonec zvládnou všichni. Na trati budou připraveni skvělí „traťoví komisaři“, budou nachystány ukazatele pro ty, kteří začnou bloudit. Překážky, které na trase budou, zvládneme společnými silami a díky tomu v sobě nalezneme i to, co je dosud ukryto – vůli, sílu a odhodlání, a to z každého z nás udělá lepší osobnost.

Jsem vděčný za důvěru, kterou k nám máte a děkuji za energii, kterou nám dáváte. Bez ní by to nešlo.

Přeji si, abychom společně zvládli vše, co nás čeká, abychom posílili naši komunitu, aby každý z nás našel svou roli při šíření slávy naší školy a abychom si v cíli řekli: „Ano, bylo to úžasné, skvělé, neopakovatelné. Mělo to smysl.“

S pokorou

Tomáš Ptáček